Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet törölni csoportokat...

Zolika217336 kérdése:

Hogy lehet törölni csoportokat (amiket én hoztam létre! ) véglegesen nem pedig hogy ott maradjon szürkén a lista alján?

Figyelt kérdés

Ugyanis kitöröltem minden tagot az "X" barátok csoportból de a csoportot nem lehet kitörölni, csak max. lentebb rakni hogy szürke legyen...

DE ÉN ONNAN IS EL Akarom tüntetni ( nem archiválni nem restores-ni....akarom amiket felkínál a fb.) ( Igény esetén rakok fel linket )



2013. jún. 5. 21:20
 1/4 Gábor_79 ***** válasza:
Melyik alkalmazás ? Fbook, Skíp vagy melyik?
2013. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen az jó lenne ha megmondanád milyen alkalmazás és bocs gábor hogy itt javítalak ki de az nem skip mert a skip az azt jelenti hogy valamit hagyni elmenni de az a lényeg hogyha aztmondod skip akkor nem a Skype-ra (szkájpra) gondolnak hanem valami másra :)
2013. jún. 24. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gábor_79 ***** válasza:
Ja, igen, nem gond. De hosszú í volt és csak szójáték.
2013. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát látom a kérdező vagy rájött hogy oldja meg vagy meghalt xD
2013. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!