Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok PowerPoint...

Hogyan tudok PowerPoint diavetítés alá zenét illeszteni? (2010-es verzió)

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 23:14
1 2
 1/11 CspCsj ***** válasza:

Első diát válaszd ki: fent Beszúrás -> Hang (mondjuk fájlból) Utána válaszd, hogy automatikusan induljon.

Megjelenik egy kis hangszóró ikon, fent a menüben pedig a hanglejátszás beállításai. Érdemes a Lejátszás közbeni elrejtést bekapcsolni, valamint a Hanglejátszásnál Automatikusról átállítani Lejátszás több dián át-ra.

2013. jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A Beszúrás pont alatt nem szerepel, hogy "hang". Olyan van csak, hogy "média", ezen belül "audioklip" (nem tudom, hogy ez lenne az?), de ha azon keresztül próbálom beilleszteni, akkor lefagy az egész program. És olyan párbeszédpanel sincs sehol, hogy az összes dia vagy csak az első stb., tehát amiket a neten találtam, azok nálam nincsenek sajnos. Azért kérdeztem, hogy a 2010-es verzióban ezek hol vannak.
2013. jún. 7. 14:18
 3/11 CspCsj ***** válasza:

Pedig jó helyen jársz: Audioklip -> Kis lenyil alatta -> Fájlból -> Keresd meg a gépen és kész, a beállítások megjelennek hozzá.

Lehet, hogy ha magára a kis hangszóróra klikkelsz, és nem alá a nyílra akkor alapértelmezésben valamilyen Microsoft-os tárhelyről akar a neten keresztül megnyitni listát és akkor egy ideig nem reagál.

2013. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy a nyílról próbáltam, megnyílt a párbeszédpanel, hogy melyik fájlt akarom beilleszteni, és amikor kiválasztottam (mp3), és beillesztés, no akkor halt meg.
2013. jún. 7. 19:17
 5/11 CspCsj ***** válasza:

Office 2007-nél néztem amikor először írtam (Hang helyett Audioklip-re változtatták a 2010-esben), de másodjára 2010-en néztem és nálam rendesen betöltötte.

Mekkora méretű hangfájlt próbáltál betölteni?

Ha nagyon nagy lehet, hogy ezért fagy le. Próbálj kisebbet vagy más hangformátumot!

2013. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 CspCsj ***** válasza:

Nálam így néz ki, ha már beillesztette az Audioklip-et:

[link]

2013. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekem másképp néz ki az egész.

Valahol olvastam olyat, hogy csak wav-fájlokat vesz be. Lehet, hogy ez a gond? Át tudom az mp3 fájlt olyanba konvertálni? Hogyan?

(Sajnálom, de nem gondoltam, hogy ezzel ennyi probléma lesz.)

2013. jún. 7. 20:37
 8/11 CspCsj ***** válasza:

Az Audacity jó hangszerkesztő/konvertáló program, kicsi (8MB) és van hordozható/telepítést nem igénylő változata:

[link]


Csak húzd bele a zenefájlt az ablakába/ikonjára és amint importálta, a Fájl menü -> Exportálás pontjában menti a kiválasztott formátumban ahova szeretnéd.

2013. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

A küldött link segítségével sikerült átkonvertálni a zenefájlt, és így már hajlandó volt beilleszteni! Akkor ezek szerint tényleg ez volt a probléma.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!

2013. jún. 7. 23:34
 10/11 hgao válasza:
Olyan lehetséges 2007 PowerPointtal, hogy pl. 10 perces prezentacio alatt többféle zene is szoljon egymas utan? Ha igen, hogyan kell?
2016. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!