Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy programot keresek étrendhez?

B.patrik98 kérdése:

Egy programot keresek étrendhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan programot keresek, amivel létrehozhatók kategóriák (főzelék, tészta, hús, stb.), és minden kategóriához csatolható több elem, és hetente random összerak egy étrendet, úgy, hogy meg lehet adni, hogy melyik kategóriából mennyiszer rakjon.

Tudtok ilyet?


Előre is köszi.



2013. jún. 6. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
nem de meg lehetne írni simán én biztos azt tenném
2013. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudok programozni. :)
2013. jún. 6. 15:33
 3/8 anonim ***** válasza:
de én igen és még olcsó is vagyok :D
2013. jún. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem akarom elszabni a kialakuló üzletet, de létezik ilyen program, Google, "étrend összeállító program", 5. találat: NutriCalc Diéta Program. Sokkal több dolgot tud, mint ami neked kell, de ezt is tudja.

[link]


Mondjuk regisztrálni kell hozzá, és a Vásárlás menüpontból (amit nem érek el reg. nélkül) arra következtetek, hogy bizonyos funkcióiért fizetni kell, de egy próbát talán megér.

2013. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja bocs, azt nem tudom, tud-e randomot, de továbbra is megér egy próbát. :)
2013. jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, kipróbálom. :)


fizetni nem szeretnék érte, mert csak itthoni használatra kellene, hogy megkönnyítsem anyukám dolgát.. (már megint mi legyen az ebéd?..) :D

2013. jún. 6. 16:56
 7/8 A kérdező kommentje:
és ezt a programot sajnos csak megvásárolni lehet. :s
2013. jún. 6. 17:04
 8/8 anonim ***** válasza:
hát a levegő sincsen ingyen
2013. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!