Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A laptopomat hogyan telepítsem...

A laptopomat hogyan telepítsem ujra? Részletek lennt.

Figyelt kérdés
Na, szal. Vanegy régi laptopom, vagy 20 éves (Intel Pentium 350 MHz, 128 RAM, 4MB vga) és szeretem, mert zenére, meg ilyesmikre jó, viszont nemtudom ujratelepíteni, mert a CD meghajtója nemjó. A BIOS t sem tudom vele behozni sajnos, vagyis nemtudom hogykell, viszont ha rámásolom pendrájvra, és onnan a rendszerre akkor megtudom oldani? vgay ez felejtős? WIN 98 at akarok.
2013. jún. 6. 15:50
 1/3 anonim válasza:
Vagy F1 vagy F2-t nyomva tartod miután bekapcsoltad a laptopot (mielőtt bejönne a windows töltőképernyője). Aztán ha ez megvan beléptél a biosba, utána be kell állítanod hogy honnan bootoljon. Első helyre teszed a háttértárat ha lehetséges aztán lemented újra indítod bedugod a pendriveot és valószínűleg menni fog.
2013. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a gép még vszeg nem fog neked bootolni pendrájvról.


Ha 2 partíció van, akkor sztem meg lehet oldani, hogy a D-re bemásolod, és onnan indítod a telepítést, amúgy nem.

2013. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam, köszönöm a válaszokat. :)
2013. jún. 6. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!