Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek lehetséges tabletr...

Szerintetek lehetséges tabletre viber?

Figyelt kérdés

Androidos, wifis a tabletem, szeretnék rá vibert. A bökkenő csak az, hlgy megkell adni egy telefonszámot, és a tabletnek nincs..meglehet csinálni valahogy?

Esetleg az én telefonomra /nincs rajta wifi, nem androidos/ nem lehet rátenni a vibert?



2013. jún. 7. 14:15
 1/7 CspCsj ***** válasza:
Úgyis csak egy kódot küld SMS-ben, ha jól emlékszem. (Meg laptopra is lehet telepíteni, na azokban biztos nincsen GSM modul)
2013. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ehhez telefon kell, vagy sim-es tablet, ami neked nincs...


tehát:

1: nem

2: nem.

2013. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Masodiknak marhara nincs igaza, wifi-only Nexus 7-esen boldogan viberezek. Rakd fel a Vibert a tabletre (ha a Storebol nem tudod, mert azt mondja, hogy inkompatibilis, akkor guglizd ki az .apk-jat akarhonnan), a kodot meg a telefonodra kerd ki, tableten aktivalod, kesz.
2013. jún. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

marhára nem értetted, mi a kérdés...


nem tudja megcsinálni...kár felizgatni.

2013. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Androidos, wifis a tabletem, szeretnék rá vibert. A bökkenő csak az, hlgy megkell adni egy telefonszámot, és a tabletnek nincs..meglehet csinálni valahogy? "

Szerinted ez mit jelent azon kívül, hogy van egy csak wifis tabletje, amin vibert akar használni? (aminek mellesleg semmi akadálya, és az előbb leírtam, hogy hogy kell - viberhez nem kell sem simes tablet, sem telefon-csak addig, amíg kérsz egy kódot, TÖKMINDEGY milyen telefonszámra)

2013. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a második kérdésre persze nyilvánvalóan nem a válasz.
2013. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 olalyy válasza:
Lehet tableten nekem is azon van
2013. jún. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!