Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom leellenőrizni,...

Hogy tudom leellenőrizni, hogy van-e keylogger a gépemen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok informatikus.


Hogyan tudnám leellenőrizni?


Olyan program vagy módszer van ami biztos, hogy megtalálja ha van rajta keylogger?


Köszi!



2013. jún. 7. 19:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

És milyen gyakran küld az ilyen jelentést a leütésekről?

Monitorképeket is küld?


Halom összeömlesztett karaktert küld? Úgy értem, hogy persze sorrendben, de abból kiderül, hogy pl. melyik szó volt a jelszó az általam beírtak közül. Mit hova írtam be, stb...

2013. jún. 7. 19:48
 2/12 anonim ***** válasza:
Minden kérdésedre az a válasz, hogy attól függ milyen keylogger van fent - ha van -, és az hogy van beállítva...
2013. jún. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hogy tudom leellenőrizni, hogy van-e keylogger a gépemen?

Nem vagyok informatikus.


Hogyan tudnám leellenőrizni?


Olyan program vagy módszer van ami biztos, hogy megtalálja ha van rajta keylogger?


Köszi!


Erre is ez a válaszod?

2013. jún. 7. 19:55
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Vicceske vagy:


"Hogy tudom leellenőrizni, hogy van-e keylogger a gépemen?"


Vírusírtóval, DE EZ ATTÓL FÜGG, MILYEN KEYLOGGER VAN A GÉPEDEN, mert némelyik vírusírtó nem találja meg az adott keyloggert...



"Hogyan tudnám leellenőrizni?"


Többféle vírusírtóval átnézed a géped, hogy melyikkel az ATTÓL FÜGG, MILYEN KEYLOGGER VAN A GÉPEDEN.


"Olyan program vagy módszer van ami biztos, hogy megtalálja ha van rajta keylogger?"


Igen van, de ATTÓL FÜGG, MILYEN KEYLOGGER VAN A GÉPEDEN.


Most jobb???

2013. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Most miért kell így válaszolni?

Attól még, hogy te nagyon értesz hozzá, én meg nem, nem vagyok kevesebb, csak nem vagyok informatikai lángész.


A cinikus stílust semmi sem indokolja. Ha egyszer segítesz (amit természetesen megköszönnék), akkor ne így!

2013. jún. 7. 20:03
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

lehet hogy cinikussagot tapasztalsz az eddigi valaszokban , de


minden attol fugg ,hogy mid van es hogy van beallitva..

altalanos megoldas nincs ,csak kovetendo rutinok


azt <hogy nem vagyok informatikus > cimu felkialtast hanyagolnod kene,mert sima <paraszti esz> is megtalalja a megoldast csak a helyzetednek megfeleloen kell azt kivalasztani es alkalmazni ,amit akarmennyire is probalunk ,nem latunk bele az adott helyzetedbe...

az elozo valaszok altalanossagban megfeleloek es hasznalhatoak...sok sikert a keresgelesben :-)

2013. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Akkor még annyit mondj meg nekem, légyszi, hogy (már amennyiben ez nem a program szerint változó), én bele tudok-e nézni a log fileokba?

Persze miután a programot megtaláltam a gépen.


Vagy azok törlődnek miután elküldi őket emailon? Vagy a vírusirtás törli?

2013. jún. 7. 20:13
 8/12 anonim ***** válasza:

ha nem pancser ,aki megcsinalta a szerver file-t ,akkor nem tudod megnezni a logokat ,mert jelszavasitva vannak...RSA vagy hasonlo titkositasi algoritmus vedi oket


ha melt opcio van beallitva a szerveren ,egyszer kuld egy log-ot ,majd torli magat..a virusirto csak a szervert torli ,ha megtalalja....

2013. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azt értem, hogy amíg a program normálisan működik, én nem férhetek hozzá.


De ha már "elcsíptem" a programot, vagy esetleg már le is töröltem, utána majd meg tudom nézni a logokat?

Vagy úgysem?

2013. jún. 7. 20:25
 10/12 anonim ***** válasza:

"én bele tudok-e nézni a log fileokba?"


Nem akarok kötözködni, de attól függ, milyen keylogger van a gépeden :)


Van olyan, amelyik jelszóval védi a logfile-t. Abba nem tudsz belenézni. Van amelyik "elrejti" és nem találod meg...


"Vagy azok törlődnek miután elküldi őket emailon? Vagy a vírusirtás törli?"


Attól függ... :)))


Van amelyik törli, de ha úgy van beállítva akkor az egész logfile a gépeden - is - megvan. A vírusírtó - ha megtalálja - felajánlja a törlést. Ekkor általában csak a futtatható fájlokat törli, a logfájlokat nem...

2013. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!