Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Visual Basic 2010-zel hogy...

A Visual Basic 2010-zel hogy csinálhatom meg azt hogy kitallózók egy exe-t egyszer és mindig mikor elindítom a programot akkor azt indítsa el automatán?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 01:01
 1/3 tabaki ***** válasza:
Gondolom, egy kis szövegfájlban följegyzed az útvonalat, és induláskor ezt keresed. Ha talál ilyet, akkor azt indítja, ha nem, akkor első indítás volt, ilyenkor bekéri vagy csinál egyebet, amíg be nem hívod.
2013. jún. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát a logikai menetében már eljutottam ide csak a kivitelezésével van gond. Azt nem tudom hogy a tallózás után a szövegdobozban lévő koordinátákat hogy kössem össze úgy hogy a program azt indítsa el ami a szövegdobozban van.
2013. jún. 8. 04:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és amikor újraindítom a programot akkor mindent amit kitallóztam azt elfelejti és ez nagyon nem jó.
2013. jún. 8. 04:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!