Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom megszüntetni a...

Hogy tudom megszüntetni a zenéim írásvédettségét?

Figyelt kérdés
Nem tudok zenét tenni az mp3-amra.
2009. okt. 8. 21:22
 1/3 anonim válasza:
Én nem tudok gyakorlatot az írásvédettség kiiktatására(már amennyiben azt a zene kiadjója tette rá a fájlra). De pl van egy olyan módszer amikor átveszed a hangot egy másik hangfájlba. Erre ott van egy ingyenes program No23Recorder. Elindítod a zenelejátszást a számítógépen, az No23Recerderben átállítod az inputot a hangszóróra és elindítod e felvételt. A program kiszedi a számítógép memóriájából azt a hangot amit a hangszórón ad ki, és beírja egy új mp3 fájlba. És kész is van a másolható fájl. Ez sajnos elég lassú, de nem jut eszembe perpillanat más megoldás. Hátha más okosabb lesz.
2009. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A youtube-ről töltöttem le a zenét.
2009. okt. 9. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is pont ebben a cipőben vagyok most.Tele az mp3 lejátszója a fiamnak,mi is a youtubról töltöttük a zenéket.Se törölni nem tudom őket,se megformázni a lejátszót.Van valakinek ötlete?Vagy dobjam a kukába a lejátszót?
2010. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!