Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem fut a Grid2?

Dikk kérdése:

Miért nem fut a Grid2?

Figyelt kérdés
Windows 7 ultimate alatt a blackbox és a relase is azt csinálja, hogy ha rákattintok tölt 2mp ig aztán semmi.HELP!!!

2013. jún. 8. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Konfigod? Crackelted ha kellett volna?
2013. jún. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

i5 2310

powercolor 7870

4gb ram

3tb vinyó

a black boxnál nem kell crackelni, dea relase nél nem engedi rendszergazdát kér, pedig én vok az

2013. jún. 9. 22:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbáld letiltatni a Fokozott Biztonságú Tűzfalban,a kimenő és a bemenőnél is!
2013. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De nincs is ott!
2013. jún. 10. 19:09
 5/11 anonim ***** válasza:

Start-ba beírod fokozott biztonságú tűzfal,megnyitod.

Bejővő szabály => jobb oldal fent,új szabály,bal oldalt megnyitod a programot és az grid2.exe-t letiltod

vagy csak kikapcsolod a netet amíg játszol.Próbáld így

2013. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ezekkel a beállításokkal se működik! HELPP!!
2013. jún. 10. 21:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg a hozzászólásokat ott ahol letöltötted,rendszergazdaként is megpróbáltad futtatni?
2013. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ott sincs semmi, a vírusirtót is letiltottam mert telepités után valami steam.api dll hiánya van, letöltöttem, beillesztettem, és utána csinálja ezt a 2 mp töltés
2013. jún. 10. 22:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor karanténba rakta vagy törölte azt a fájlt,nem olvastad hogy kell-e crackelni vagy már auto crackes volt? (Előre crackelték)

Nézd meg vírusirtóban karanténban hát ha ott van,nem vírusos,csak bejelzi néha..

Ha karanténban van akkor old fel,tiltsd le a vírusírtot amikor indítod a játékot,és rendszergazdaként futtasd ami biztos az biztos.

Nekem Dirt 3 -nál volt ilyen hogy,vírusírtó letiltotta a cracket..

Blackbox-osat nem kell crackelned az már meg van alapból,a realese-t pedig elvileg kéne crackelned..

2013. jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amit még tudok ajánlani azaz hogy,újra telepíted,és telepítésnél minden bigyót bejelölsz hogy telepítse.

Gondolok én DirectX-re meg ilyen dolgokra..

2013. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!