Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Diablo 2 Lord of Destruction...

Diablo 2 Lord of Destruction nak valaki megirná az eredeti cd kulcsát? Mert multizni akarok, csak azt írja, hogy uninstalláljam a játékot és a rendes cd kulcsot adjam meg. Megvan eedetiben a játék, csak a szám nincs.

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

A számla alapján kérd el a te kulcsodat!

Ki lesz az a bolond, aki a saját multiját tönkreteszi a te hanyagságod miatt?

2013. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos sokan fogják ingyen és bérmentve odaadni neked a pénzért vásárolt kulcsukat...
2013. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lekopott a tokról. Már vagy 10 éve megvan és elég tré a lemez, de még játszható. A számla az sincsen meg sajnos. Azért kösz a válaszokat.
2013. jún. 9. 14:06
 4/4 anonim válasza:

ha multizni akarsz, és nem muszáj az eredeti szervereken, reamlokon, akkor ajánlom a kyra magyar szervert.

vagy akár xfire, de azt én még nem használtam, vagy talán még a még hétköznapibb program, a hamachi :D

nekem is törtöm van, és ezeken jól multizgatok néha másokkal :D (csak kyra szerveren, az xfire-t nem próbáltam még, a hamachival meg gondok vannak a csatlakozás miatt)

2013. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!