Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet csinálni hasonló illetve ilyesmi animációkat?

Figyelt kérdés

Sziasztok gondolom, sokan ismeritek ByeAlex - Kedvesem cimű számát! ( https://www.youtube.com/watch?v=t_qdiusfkp0)


A kérdésem, hogy mivel lehetne hasonló "animációt" csinálni mint ebben a videóban?!


(Zárójelben megjegyezném mielőtt valaki írná,hogy több éves tapasztalat bla bla.. Tudok animálni (valamilyen szinten), programot is ismerek és tudom kezelni,de a helyzet az,hogy újra lett rakva a windows és egyenlőre nincs elegendő időm,hogy az általam használt programot le töltsem, mert elég sok GB, szóval olyan kell ami viszonylag hamar le jön)..


2013. jún. 10. 22:24
 1/5 A kérdező kommentje:

Illetve lenne még egy kérdésem! (Na ez az amihez nem értek)

Ha meg lennék egy ilyen vagy hasonló animációval azt,hogy tudnám egy videóba be tenni úgy,hogy pl: Beszélek egy videóban (Vlog) és közben mondjuk egy ilyen karakter be repül" és mondjuk megjelenik egy szöveg..?!

Na ezt most úgy kell érteni,hogy gondolom ahoz valami más fájl típusban és valamilyen más módszerrel kell meg csinálni,mert azt egyértelmű ,hogy értem, hogy videószerkesztőbe behúzom az effektet stb..De egy ilyen animációt nem lehet be tenni csak úgy ahogy én ezt el képzelem..vagy igen?! Erről jól jönne egy részletesebb le írás! :) Köszönöm mindenkinek

2013. jún. 10. 22:27
 2/5 tabaki ***** válasza:
Blenderrel meg tudod csinálni, de alaposan meg kellene tervezned. Szerintem a második kérdésedre is jó a Blender, ezt át kéne gondolnom, hogy hogyan lehetne, de a program tudja, csak én nem...
2013. jún. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:

Ja, hogy érthetőbb legyen a naiv hitem, miszerint egy 3D-szerkesztő alkalmas minderre, egy másik kérdezőnek, más célból csinált próbafájlom:

[link]

2013. jún. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:

Na, csináltam egyet direkt neked is, ezt egyelőre nemtettem a vimeóra, csak ide egy időre:

[link]

2013. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

+ nem tettem

már megint kapkodok...

2013. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!