Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Holnapra meg kellene oldjam a...

Holnapra meg kellene oldjam a feladatokat egy versenyre, de a feladatlapot nem tudom átmásolni Microsoft office-ba! Tippek, hogy hogy lehet?

Figyelt kérdés
Amit át kellene másoljak: [link]

2013. jún. 11. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossz a cím.
2013. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A jó cím: [link]
2013. jún. 11. 15:06
 3/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Amivel próbálkozhatsz : Valamelyik Adobe Acrobat professional verzió (ezekkel szerkeszteni lehet a pdf-eket, és doc-ként is el lehet menteni őket) : [link]


Vagy valamelyik OCR programmal próbálod meg DOC-á konvertáltatni pl. abby finereader : [link] fordulo_0_abby.zip


Sok sikert.

Üdv.

2013. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 coopper ***** válasza:

Bocsi.


A második link : [link]


Üdv.

2013. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lajos54 ***** válasza:
Töltsd le a PDF Shaper nevű (ingyenes) programot. Egész korrektül csinál pdf-ből Wordben megnyitható, szerkeszthető RTF dokumentumot. Sajnos ezen a gépemen (még :) nincs fenn ezért ezzel a pdf-el nem tudtam kipróbálni, de többel nagyon szépen dolgozott eddig már.
2013. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lajos54 ***** válasza:

Most megnéztem a másik gépemen. A szövegekkel aránylag elboldogul, de a keresztrejtvényt például teljesen szétdobja. Megjelennek külön a képek is, de nem mind teljes méret.

De miért akarod Word-be másolni?

Kinyomtatod pdf-ből, aztán kézzel ki tudod tölteni.

2013. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!