Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel vegyem fel az online...

Mivel vegyem fel az online rádiók adását?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Online rádióadásokat szeretnék felvenni, elsősorban a műsort, tehát nem a zenét.

Letöltöttem már egy tucattal, de valahogy egyik sem az igazi. Az egyiknél nincs is "rec" gomb, a másiknál van, de annyira zúg visszahallgatáskor és hiába állítok be mindent mindenhogy, egyszerűen nem ok.

Az utolsó próba a jetaudio volt, nála meg csak próba verziót találok, ami 10 másodpercet enged felvenni :((


Venni nem szeretnék ilyen progit 2013-ban szerintem már nem az a világ van, hogy egy rádióműsor felvételéhez fizetni kéne :)


Köszi a segítséget!!


2013. jún. 11. 15:26
 1/6 Lajos54 ***** válasza:

Régebben a Winamp felvevő kiegészítését használtam, bár az nem vesz fel minden formátumot. Nekem ritkán kellett, és arra a célra jó volt: [link]


De lehet felvenni a VLC média playerrel is: [link]

2013. jún. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nos, tudom, hogy én vagyok extra béna, de az 1.-nél virust írt ki a gép, a 2.-nál pedig a világért se akar aktiv lenni a felvevő gomb :(((((
2013. jún. 11. 16:06
 3/6 Bagiracica ***** válasza:

Szia!

Próbáld ki a "Rarma radio" free programot,

szerintem jónak fogod találni.

2013. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ó, köszi :))))

Úgy néz ki eddig tökéletes :)))) jaj de imádlak érte :* :D

2013. jún. 11. 17:20
 5/6 Lajos54 ***** válasza:

Örülök, hogy sikerült, legalább azzal.

De azért kíváncsiságból letöltöttem az első linkről a progit, külön ellenőriztettem a NOD-dal, de semmi.

A VLC felvevőgombja pedig akkor aktív, ha van mit felvenni.

De az a fontos, hogy van, ami müxik...

2013. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lehet, sőt szinte tuti, hogy én bénáztam valamit a beállításoknál, vagy nem tudom, hol :(

Köszi mindkettőtöknek! Ment a zöld kéz :)

2013. jún. 11. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!