Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az iso fájt mivel tudom...

Az iso fájt mivel tudom lejátszani?

Figyelt kérdés
letöltöttem egy filmet isoba csak az a baj hogy ha kicsomagolom winrarral akkor 2 mappa van amibe vannak a film cuccai audio és egy video és ebbe vannak fájlok na szóval mivel tudom lejátszani

2013. jún. 11. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ISO nem média formátum.

Google, be beírod, megmondja részletesen, mit tegyél.

2013. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"2 mappa van amibe vannak a film cuccai audio és egy video és ebbe vannak fájlok na szóval mivel tudom lejátszani"


Talán megnyitod a Video mappát és elindítod? :OOOO úúúú biztos én vagyok zseni hogy erre rájöttem.

2013. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 joker10 ***** válasza:
NEROVAL
2013. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

úúúúúúúúúú te nagyon zseni szerinted 9 fájl közül melyiket játszom le van :2 ifo

2 bup

5 vob

na megmondod ezeket mivel lelehet e játszani -.-

idióta

2013. jún. 11. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Pl kmplayerrel te süket. Vagy BÁRMELYIK lejátszóval.

Csak az a baj, hogy vagy annyira hülye, hogy nem tudod mit töltöttél le, milyen formátumban, illetve hogy még a szád is nagy, pedig nincs mire.Hacsak nem a kreténségedre.

2013. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ide olyanok írnak választ akik nem tudják miről szól a kérdés mert ezeket nem lehet lejátszani media playerrel meg amikkel próbáltam úgyhogy te .ülye légyszi ne írj tovább hülye válaszokat mint az előző barátod biztos egy helyről származtok. Amúgy meg nyilván azért írom ki a kérdést mert nem tudom mit kell vele csinálni......
2013. jún. 12. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!