Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik az a minecraft, amelyik...

Melyik az a minecraft, amelyikbe skint lehet berakni?

Figyelt kérdés

HUmc-be nem lehet + az egy sz@r.

mineshafter-be se lehet már berakni úgy mint régen.

Tehát akkor melyikbe lehet berakni skint? És lényeg hogy tört mc. legyen. Köszönöm:)



2013. jún. 12. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Minek skin? Nem lesz jobb tőle a játék, amúgy Mester MC. ott lehet skint választani!
2013. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sasikaa ***** válasza:

amúgy nagyon egyszerű! Nyisd meg a minecraft.jar-t. Abban van egy MOB mappa. Abban van a char.png fájl. Na az a skin-ed!! Azt cseréld le valamilyenre. Próbáld ki a játékban hogy nem fagy-e, ha igen, akkor lehet egy másik megoldás is!!!

A textura pack-ok néha adnak plusz skin-t. A textura pack tömörített fájljában kell felülírni ugyanezt a fájlt.

2013. jún. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de sajnos amit te írsz, az magának a játéknak cserélni le a karakter kinézetét. Tehát ha én lecserélem pl egy nemtom hóemberrexD akkor a másik játékost is annak látom:I Textúra pakkokat pedig nem szeretem sajnos:( Szeretek mindig megmaradni az eredeti játékoknál. Így a modokat se szeretem. De köszönöm a válaszod:)
2013. jún. 18. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!