Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék a paint tool...

Kati Tibor kérdése:

Hogyan tudnék a paint tool sai-val szépen nagyon szépen rajzolni?

Figyelt kérdés
Keresgéltem az interneten és találtam jó néhány videót a paint too sai-ról és észrevettem hogy valami k.urva jó rajzokat lehet vele csinálni és arra is rájöttem hogy én k.urva szar rajzokat tudok vele csinálni szóval értitek :D.Nem tudnátok nekem valami jó videót adni vagy valami weboldalt vagy bármit ahonnan megtudnám tanulni hogy hogyankell jó rajzolni a paint too sai-vel?Kérlek titeket segitsetek mert én ezt alapvetően megakarom tanulni :)

2013. jún. 12. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek rajzolótáblával készülnek. Nem a touchpadon :)
2013. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
100%

Tudsz ceruzával, papíron kvrvajó rajzokat csinálni? Mindennek az alapja a te tudásod, a program csak egy eszköz, mint valami finom ecset, jó minőségű festék vagy különleges rajzpapír. Aki jól rajzol, az tud vele csodát művelni, aki meg nem, az csak alázza magát vele, hogy a szerszám többet ér, mint a mestere...

Gyakorolj papíron minél többet, és addig is spórolj össze egy használhatóbb digitális táblára valót. Ha a rajztudásod megvan, már működni fog a programban is.

2013. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem megy egyik pillanatról a másikra, hogy kitapasztald. Rajzolj sokat, csendéletet, portrékat is, jól figyelj meg mindent, és próbáld meg visszaadni papíron ezt.

Ha tudsz rajzolni, akkor már csak a programot kell megtanulnod használni, az is beletelik egy időbe, de az már a kisebb rész.

2013. jún. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2. válaszoló: Én a valóságban béna vagyok, tehát egyáltalán nem tudok rajzolni >< De mégis, SAI-ban sokkal jobban, sőt... nagyon is jól megy a rajz, úgyhogy NEM CSAK ettől függ, de természetesen ettől is.
2014. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
touch padon, szàpen csak a Curve- vel lehet jol rajzolni a lineworkon. Nekem is rajztàblàm van, érdemes venni egyet
2016. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!