Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Remember me irányítása?

Remember me irányítása?

Figyelt kérdés

Mai nap vettem meg ezt a játékot, előzetesekben még nagyon megtetszett a története, gondoltam végigjátszom.

A probléma egyszerű: erősen lerí róla, hogy konzolról portolt játék, számomra legalábbis az irányításból nagyon meglátszik.

Eddig nem sok játékkal fordult elő, hogy az első 1-2 harc után ne éreztem volna rá az egészre.

Magát a combo rendszerrel lenne a problémám, a JOBB és BAL clickeket hiába verem, nagyon sok alkalommal nem veszi be, beért támadás nélkül elvesz az éppen folyamatban lévő kombó, stb...

Van ennek valami trükkje, milyen időközönként kell őket nyomogatni, avagy ez globális probléma, rosszul lett megírva?



2013. jún. 12. 21:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!