Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tehetek ez ellen Windows...

Mit tehetek ez ellen Windows 7 alatt?

Figyelt kérdés

A problémám az amit a link alatti képen is látni lehet… Amikor nyitva van az internet böngészőm, és több oldalt nézek egyszerre, a gépem lefagy körülbelül 3 másodpercre, majd a monitor elsötétül. Miután vissza jön a kép a következő hibaüzenet buborék jelenik meg: - A képernyőillesztő nem válaszolt, és utána helyreállt. Az Intel Graphics Accelerator Drivers for Windows Vista(R) képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt.


Már próbálkoztam több Driverrel is, de sajnos egyik sem segített, sőt, nem is települtek fel a gépemre, hanem a következő hibaüzenetet kaptam mindegyiktől: - Hibatörtént egy vagy több összetevő regisztrálásakor. A telepítő most kilép.


Kérem aki tud segítsen ez ügyben, mert ez a hiba kissé idegesítő számomra, főleg akkor amikor beáll a kékhalál a gépen, és az újraindul.



2013. jún. 13. 13:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Link a képhez: [link]
2013. jún. 13. 13:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Vistás drivered van, cseréld le Win 7-esre.
2013. jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg ebben tudnál nekem segíteni, mert én kevésbé vagyok jártas az ilyesmikben. Annyit tudok, hogy a videó kártyám Intel G41 és ehhez kellene valami.
2013. jún. 13. 13:20
 4/5 Papp Márkus válasza:
nekem is volt egy ilyen problémám. A videókártya elromlott. Müködik rendesen de elromlott. Amit az előbb írtak neked azt ha megcsináltad akkor ha ez a gép laptop, akkor a képernyő elfog feketülni indításkor. De no para mert ha a laptop bemelegszik akkor lehet használni rendesen játékokra is meg normálisan is eggyaránt
2013. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nekem is ez a gondom volt, ha a monitorodon van olyan beállítás hogy Dinamikus üzemmód,akkor nézd meg hogy milyen beállításon van, ha dinamikuson vagy bármilyenen, állítsd át Normálba, meg a videókártya beállítását állítsd át teljesítményre! Nekem így sikerült megoldanom a problémát! :)
2014. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!