Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lenne olyan program ami...

Lenne olyan program ami mp3ból . Cdm fáljt tud csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy passatom és régebben ki írtam cdt le is játszotta de most frissíteni akarom egy kicsit a zenei tárat de bárhogy írok ki audió cd-t nem játssza le ! A régebbi cd-k formátumánál azt írja hogy .cdm ezért szeretném ilyenbe írni !Vagy esetleg olyan cd író program ahol ezt be lehet állítani vagy akármi ötlet jó lenne !

2013. jún. 13. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bármelyik írószoftver jó. Audio CD-t kell írni...
2013. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De úgy nem működik :/ audio cd be írom és egyik sem jó azt írja a rádió hogy "cd error has occurred"
2013. jún. 13. 22:02
 3/13 anonim ***** válasza:

.cda

Hozzáadod az mp3-kat, audio cd írás választva. 4x sebesség ajánlott.

Pl ha elmondanád mivel írsz...?

2013. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A régebbi CD-k is írottak?
2013. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szííííííííííííív... elolvastam még egyszer...
2013. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen a régebbi cédék is írottak! az a baj hogy régen írtam ki és nem emlékszem mivel írtam ki viszont ha beteszem a számítógépbe a most ki írott cd ket akkor wav formátumot ír és nem játssza le viszont a régebben írott cdk nél azt írja hogy .cda és nekem olyanba kéne kiírni ! esetleg valami ötlet mivel lehetne kiírni vagy valami convertáló program esetleg ?
2013. jún. 14. 10:31
 7/13 A kérdező kommentje:
Jah és azt még el felejtettem oda írni hogy amik cdk mennek azokon nem a zenék előadói és címei vannak hanem hogy track01..... trackx ig ... ha ez valamennyire segít !
2013. jún. 14. 10:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha adatlemezként írod ki akkor Wav fájlok lesznek rajta és azt tényleg nem fogja lejátszani. Ezért kell AudioCD-t írni és akkor egyből .cda fájlok lesznek. Ezen nincs mit ragozni, ennyi...
2013. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem kell konvertálni előre, írásnál automatikus!

Ha lennél szíves elárulni mivel szoktál írni, már rég elfelejtetted volna a témát....

2013. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ashampoo Burning Studioval próbálkozom vagy inkább azt hanyagoljam ?
2013. jún. 14. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!