Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért fagy le a gépem többszöri...

Mért fagy le a gépem többszöri újratelepítés után is?

Figyelt kérdés

Fent volt a win 7 tökéletesen ment felakartam rakni a win 8-at de folyton lefagyott próbáltam másik win 8-al is de az is. Vissza raktam a hetet és szintén az is lefagy. Mi lehet a gond? Az előző win 7-nél semmi gond nem volt.


Ctrl-alt-del re se ragál csak újraindításra.



2013. jún. 14. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Viheted szervizbe. Lehet a vinyód, a memóriád, a tápod, alaplapod... Méregetni és tesztelni kellene mindent, távgyógyítással pedig csak pár spiritualista foglalkozik.
2013. jún. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Peti1987 ***** válasza:

Ha van másik memóriád cseréld ki!

Találkoztam hasonlóval!

2013. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tazyo ***** válasza:
a fentiek mind, de először a vinyót csekkolnám. ha van másik kéznél, give it a go.
2013. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nincs sajnos más alkatrész, most kiporoltam de nem hinném hogy az volt amúgy nem régi cuccok: ddr3 4GB ram, hd6770. AMD 960T
2013. jún. 14. 12:51
 5/7 A kérdező kommentje:
De az a furcsa hogy kb 4-5 napja csinálja de pont akkor mikor feltettem a a win8 azelőtt enm volt gond azért gondoltam szar verzió és azért kipróbáltam másikat de azzal is
2013. jún. 14. 12:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Irány a szerviz, ha ennyiből nem találtad meg a problémát.
2013. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tazyo ***** válasza:

életemben nem voltam még szervizben.:D azzal mindig gond van.


kérdés: a win8 után teljes formázással tetted rá a win7-et?

ha nem, csináld úgy.

2013. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!