Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szükségem van egy olyan...

Szükségem van egy olyan programra, amivel egy rendes mp3-ról letudom venni az éneklést, hogy csak a zene alapja maradjon meg, esetleg ismersz ilyen programot?

Figyelt kérdés
Ha igen, kérlek írd meg a nevét. :)
2009. okt. 10. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ilyen nincs.
2009. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ejj de okos vagy basszus. xD Egyik barátnőmnek volt, csak nem emlékszik a nevére. Inkább ha ilyen okos vagy akkor ne nyisd ki a szád. Köszi. ;)
2009. okt. 10. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen így konkrétan nincs sztem. Frekvenciaszűréssel lehet valamilyen szinten eltüntetni/tompítani az énekhangot, de elég nehéz, nomeg a zenének más részei is elvesznek, amik ugyanazokon a frekvenciákon szólalnak meg.
2009. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na. Utánanéztem egy kicsit. Úgy van ahogy gondoltam, frekvenciakizárással működik, teljesen eltávolítani LEHETETLEN az énekhangot vele, de jócskán lehet tompítani, hátránya az, hogy sajnos a zenét is jócskán rontja, hisz olyan frekvenciák is eltűnnek, amik az alap zenében is vannak, és nemcsak az énekhangban.


Vannak egész jól megírt automatizáló progik, pl itt van ez:

[link]


Megnyitsz vele egy mp3-at, és utána process fül alatt találsz egy olyan opciót, hogy Vocal remover. Ezt ráengeded, és meg is csinálja. Már amennyire tudja.. :P


Amúgy meg ha már Te teszel fel kérdéseket, ne legyél ilyen flegma. Első válaszolót nem kellett volna így leoltani, mert részben igaza van.

2009. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
itt regisztrálsz és kérsz alapot, vagy megtalálod a letöltésekben: www.enekverseny.hu
2009. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi, kedvesek vagytok. Amúgy azért voltam flegma mert mindjárt rávágja h ilyen nincs. De ha nem tudja, akkor miért ír? na ez abajom. De mindegy, nem lényeg. Köszi. :)
2009. okt. 10. 20:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért írtam, mert tudom. Az hogy te nem tudod mi van az mp3-ban, nem jelenti hogy más sem. No mindegy, nincs harag.
2009. okt. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs, nincs. :D
2010. jan. 1. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!