Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért gyors a Windows 8?

Miért gyors a Windows 8?

Figyelt kérdés
Érdekel a téma, hogy elődeinél miért gyorsabb. Azt tudom, hog kevesebb ramot eszik, de nem hiszem, hogy csak ezért ilyen gyors.

2013. jún. 14. 16:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
=')
2013. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%
Off :57% -os szerintem előbb próbáld ki aztán "pofázzál"... Még, hogy nem gyorsabb a 8 :)) Érdekes itthon 2 gépre is fel lett rakva a 8 még is sokkal gyorsabb a 7 nél minden tekintetben pedig eleinte rohadtul nem akartam a 8 at... Meg az is érdekes, hogy aki eddig kipróbálta mind azt mondja, hogy gyorsabb csak valahogy akik nem próbálták azok mondják, hogy nem gyorsabb milyen fura nem?... Pedig még az én sz@r gépemet is betöltődik olyan 8-9 mp alatt a win7 -nek meg frissen kellett neki vagy 15-20 mp nem frissen meg értelemszerűen jóval több...
2013. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12-es szintén 57%os nyomi ge.cinek.

Ki a jó kurv@ @nyádat érdekel hogy milyen gyorsan bootol be az a szaar????????????? Az jelenti neked a gyorsaságot? Nekem azt jelenti a gyorsaságot amikor windowsban ügyködök valamit. Nem pedig hogy beboot-ol. Omg szánalmas kis ge.ci. Ha neked a gyors azt jelenti a hogy boot, akkor grat. Tegyél fel win95 öt az is gyorsan bootol. Te kis sz@r:)

2013. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Most is 8-am van. Szerintem a boot azért gyorsabb, mert a alapból hibernál, ha rákattintasz a leállításra. Induláskor irja, hogy resume from hibernation. Amúgy meg egy picivel gyorsabb maga a rendszer- kevesebb ram fogyasztás. De a kérdés az volt, hogy miért gyorsabb, tehát kevessebb cpu,ram használat? kevesebb futó szolgáltatás? köszönöm a kommenteket, remélem az egymást ölők kiengedték a feszültségüket, de az ő válaszuk is hasznos volt, igaz ellentétes
2013. jún. 22. 19:27
 15/16 Nicholasz válasza:
a windows 7 egy nagy fos a windows 8 az a legjobb.par napja van meg de nagyon tetszik mindenkinek cask ajanlani tudom
2013. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen ezzel én is egyetértek.
2013. jún. 26. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!