Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen illesztőket kell...

Milyen illesztőket kell feltenni? Segítség!

Figyelt kérdés
Ismerősom vett laptopot ilyet:ACER Aspire E1-531-B8304G50Mnks, Intel Celeron B830 1.8GHz, 15.6", 4GB, 500GB, Intel HD Graphics.Valami balf*sz aki informatikusnak vallja magát Linuxot tett neki.Szegény csaj az xp-vel is baktatott nem hogy linuxal.... Megkért hogy tegyek én neki egy windows-t.Naggyából egyforma a lapotpunk.Win8 ra gondoltam mert én is arra frisítettem nemrég.Nekem ugyan nem kellett feltenni semmi illesztőt mert minden megmaradt a frissités után,azzal lennék én bajban hogy neki milyen illesztőket kellene feltenni.Annó mikor nekem tettek win7-et az informatikus lementette a setupokat.Vajon ezek jók lennének neki is? (csajnak)Az én laptopom: ASPIRE AS5349-B812G32Mnkk, 15.6" HD Acer CineCrystal LED LCD, Intel Celeron B815 (1.6GHz, 2MB cache, 32nm), Intel HD Graphics 128MB, 2GB (1*2GB) DDR3 1066Mhz, 320GB.Segítsetek léci.Előre is kösz.Ha valami nem világos akkor kérdezzetek!Csak normális válaszokat!

2013. jún. 14. 20:05
 1/7 A kérdező kommentje:
itt egy kép a illesztőimről: [link]
2013. jún. 14. 20:08
 2/7 anonim ***** válasza:

Valami balf*sz aki informatikusnak vallja magát Linuxot tett neki.


a balf*sz..jol csinalta

barmelyik grafikus feluletu linux kesz,felhasznalobarat rendszer


a nagyjabol egyforma laptop az ket kulonbozo laptopot jelent ,ha szerencsed van jok a driverek,ami ritka veletlen


meg kellene kerned azt a balf*asz informatikust ,hogy legyen szives szedje ossze a megfelelo drivereket

2013. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem irni kedves utolsó, hogy csak normális válaszokat.amugymeg igenis balf*asz.Lehet hogy ő linuxot használ de egy 13 éves lánynak zene hagatásra meg film nézésre nem linux kellett volna,bármíly okos is vagy.Megnéztünk volna egy filmet multkor de felpercenként lefagy meg ugy akad hogy nézhetelen.....nembeszélve hogy megőszülünk mire újraindul.
2013. jún. 14. 20:26
 4/7 A kérdező kommentje:
amugymeg ajánlhatok valami jó kis helyesírási szótárat ha gondolod.
2013. jún. 14. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:

marmint magyar karakterekre gondolsz???

mivel nem Magyarorszagon vettem a laptopom, nincsenek magyar karaktereim (ami nem is olyan nagy baj)


a valasz normalis volt ,az ertelmezese rajtad mulik

2013. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

idezlek:


egy 13 éves lánynak zene hagatásra meg film nézésre nem


idezet vege


azert neked se artana egy-ket aprosag ,amivel a <hagatas>-bol hallgatas lesz


amugy szivesen segitenek ,csakhat nincs kinek


tovabbi szep napot es kellemes driver keresgelest

2013. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha felraktad már neki, vannak programok, amik megkeresik a hardverhez tartozó illesztőket (driver). Ezeket a program letölti és telepíti. Utána már jó is.

pl.: Driver Genius

2013. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!