Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan javítsam a Windows 8-at?

Petra.sli kérdése:

Hogyan javítsam a Windows 8-at?

Figyelt kérdés
Üdv! Ma telepítettem egy játékot a gépemre, de a telepítő újraindította a telepítés végén a gépet és azóta a windows betöltőképernyőn kívül nem látok semmit. A képernyőt csak villogtatja a Windows 8, szóval szrintem az nvidia phisx vagy valami összeakadt a video driverrel. Semmi baj, gondoltam hát csökkentett módban ki tudom javítani a hibát! Na persze! Ez a rohadt Microsoft kivette a normális F8-as hibajavítást a rendszerből -.-""" Tudna valaki segíteni, hogy hogyan tudnék elindítani AKÁRMILYEN javítást a gépen? Mert mindjárt izomrángást kapok ettól a fos Microsoftól olyan ideges vagyok...

2013. jún. 15. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Telepítő CD berak, bebootolsz róla, és azon van javítási lehetőség.
2013. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a telepítő CD-n elindítani az automata hibajavítást...semmit nem talált, rnedzser-visszaállítást - sikertelen...hát beszarok ettől a szar Winfostól...hagynom kellett volna a Linuxot gépemen...
2013. jún. 15. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Elmondom mit csinálj.


Töröld le a szar windows 8-at!

Tedd fel a WIndows 7-et, és nem elsz semmilyen bajos, pont úgy mint nekem már 3 éve!

Felejtsétek el a windows 8-at!

2013. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor sok mindent nem tudsz tenni, mint újratelepíted.. Esetleg rákereshetsz a játékra, hogy másnál csinálta-e, és hogy oldotta meg.
2013. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 -as Miért kéne elfelejteni a 8 -at? Érdekes nekem eddig minden jól ment a 8 -on ugyan úgy ahogy a 7 -en annyi különbséggel, hogy a 8 gyorsabb a 7 nél... Lehet, hogy a 7 összességében jobb a 8 nál, de csak úgy sz@rozni, mert mindenki azt teszi...
2013. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!