Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gta San andreas-t újra telepít...

Gta San andreas-t újra telepítettem és nem müködik, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Nah szóval újra telepítetttem a gta sa-t és mikor megnyítom betölt meg minden és amikor indulna akkor kidob. Mta-zok és ott is ugyan ez van...

2013. jún. 15. 15:09
 1/4 anonim válasza:
nekem is volt ilyen, rohadtul idegesítő volt, aztán csak valahogy helyrejött, már nem is tudom hogy. vmilyen pucoló programmal pucold ki a megmaradt fájlokat [link] ez talán segít.
2013. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megvan egy fórumon írták hogy C -re kell telepíteni így már jó volt. Pucoló programnak a Revo uninstallert használtam az is jó ilyen célra de nem volt jó.
2013. jún. 16. 11:18
 3/4 windows24 válasza:
a gta sa olyan sok rejtett fájlot telepit hogy semmilyen programmal nem lehet leszedni elepisd ujra a géped én ezt ajánlom
2013. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
akkor ezért nem működött nekem se.. ez egy tipikus olyan hiba ami magától megoldódik, de nem fogod tudni hogy.
2013. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!