Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok Segíteni mountolásban?

Tudnátok Segíteni mountolásban?

Figyelt kérdés
Daemon Tools-szal szeretnék indítani egy játékot.Hozzáadtam egy virtuális meghajtót rátettem a meghajtóra a játékot mégis a játék indításánál kéri hogy a lemezt rakjam be.A játékot megfelelően telepítettem fel.Ilyenkor mit lehet tenni?Elolvastam már minden leírást hogyan kéne de nem megy.A Daemon Tools-om magyar nyelvű szóval légyszíves ne angolul magyarázzátok el.
2013. jún. 15. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a játék nem a letöltött és mountolt "másolt" lemezre vár, hanem az eredetire.
2013. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Crackelni kell a játékot.
2013. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miután crackeltem,a crack mappát be kell másolni valahova igaz?
2013. jún. 15. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Szakítsd félbe a telepítést kezd újra,úgy már könnyebben el tudom magyarázni,hiszen nem értem a problémádat.


Tehát : Letöltötted,ha több lemezes akkor a DVD1-re jobb klikk ,társítás => deamon toolssal.Majd setup.exe,vagy akármi hogy telepítsed.Ha telepítés közben kijön valami (DE CSAK AKKOR HA TÖBBLEMEZES) nem kattintasz ott semmire,hanem megnyitod a számítógépet megkeresed azt a mappát ahova letöltötted társítod a dvd2-t és az a bigyó ami kiugrott az eltűnik.(Ha esetleg 3,vagy 4 lemezes ugyanez az eljerás vagy ha több is.)

Telepítőnél minden bigyót bejelölsz hogy telepítse,és örülsz.

Ha esetleg nem indul miután feltelepítetted,akkor ELŐSZÖR nézd meg a vírusírtót néha bejelzi a cracket,ha bejelezte,helyezd a kivételek közé vagy old fel.(Karanténba pl. az Avira helyezi,nézz szét a vírusirtóban)

És mikor játszani akarsz a játékkal kikapcsolod a vírusirtót,(ha feloldod,van olyan hogy bejelzi megint,pl. Avira..akkor újra feloldod)

Majd rendszergazdaként indítod,remélem ezt nem kell magyarázni.

Ha esetleg most sem indul,akkor kapcsold ki a netet a gépen próbáld így.(Vannak játékok amelyek adatot küldenek a kiadó szerverére hogy nem eredeti,stb..)

Ha mentéssel lesz később baj,akkor rendszergazdaként indítod minden egyes indításnál.


Na ha ezek után sem indul,akkor kell crackelni.

Egyszerűbb esetben nézd meg ahol letöltötted hogy autocrackes vagy nem.Cracket a DVD1-n vagy 2-n vagy 3-n stb.. találod,és deamon toolsal társítod,mappák megtekintése és ott lesz ..

Remélem segítettem :DD

2013. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Honnan tudom megállapítani hogy többlemezes-e?
2013. jún. 15. 19:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy vannak-e ilyen képfájljaid, hogy Disk1, Disk2 (vagy CD1, CD2, vagy DVD1, DVD2)...
2013. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még soha nem láttam ilyeneket :D
2013. jún. 15. 20:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!