Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs a gépemen hang?...

Miért nincs a gépemen hang? Pedig minden rendbe.

Figyelt kérdés
Tegnap lett újratelepítve a gép, és nincs hang. XP-ről van szó. Driver is telepítve.. Ezt tudtam róla leolvasni: CMI8738/C3DX PCI Audio Device. Letöltve, felrakva. De nem tudod hogy eredeti vagy ilyesmi, nem értek hozzá. Hangszórón, fülhallgatón sem megy semmi. Ha linkeltek valamit, amit le kéne tölteni, megköszönném ha segítenétek, nagyon kéne a hang!
2013. jún. 16. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Már pedig az audiodriver nincs telepítve vagy nem az van, ami kéne. Az alaplapod típusa kéne...
2013. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
[link] Ez lenne az?
2013. jún. 16. 16:00
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt kiválasztod az OS-t (XP 32 bit), aztán a következő táblázatból letöltöd az audio drivert (Europe), aztán felteszed...

2013. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megtettem a lépéseket, és így sem működik. Amit előzőleg felraktam C-Media Mixer azt nem kellene letörölnöm?
2013. jún. 16. 16:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ártana...
2013. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Így sem jó.. Mit kéne még tennem?
2013. jún. 16. 18:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Leszedni a régit, telepíteni az újat ás jó helyre dugni a csatlakozókat. Ennyi, ha nem jó akkor passz. Mennie kéne, mert ehhez a laphoz ez a driver kell.
2013. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
... ja és újraindítani a gépet...
2013. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak nem sikerül.. Azért köszönöm a fáradozást! Erősen recseg, és ennyi.
2013. jún. 16. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!