Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok nekem Windows...

Mondanátok nekem Windows 8-hoz drivert ehhez a VGA-hoz? Az a baj hogy sehol sem találok hozzá, amit találok annak is ez a problémája van: Unknown Eroor has Occurred.

Figyelt kérdés

VGA: Intel 82915G/GV/910GL Express Chipset Family (GMA 900)

Szóval ha valaki, bárki tud segíteni nagyon megköszönném.

Már próbáltam Windows Update ben is!

XP-n Müködött a VGA!!

Köszi.



2013. jún. 16. 17:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és próbáltam az XP-s, Vista-s, Win7-es drivereket is, egyse ment: Unkonwn error :/ :SS
2013. jún. 16. 17:16
 2/10 Komplikato ***** válasza:

GMA 900-hoz már Vista-hoz SEM volt semmilyen driver. A GMA950-hez volt (sajnos), csak nem tudni minek, mert az a vezérlő sem tudta az elvárható minimumot sem.


Másrészt miért próbálsz W8 alá nem W8 drivert tenni?

2013. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De igenis van GMA 900 Hoz WINDOWS 7+Vista driver is! SP33761.exe!!!!!! Ez az! Evvel müködött szóval , nemtudsz ajánlani valahonnan esetleg? :/
2013. jún. 16. 17:25
 4/10 anonim ***** válasza:

probáltad már úgy, hogy: vezérlőpult >eszközkezelő > videokártya lenyit, (lesz egy sárga kérdőjel)a vga megnevezése előtt >? Intel 82915G/GV/910GL Express Chipset Family (GMA 900<.

a szövegen jobbegérgomb > tulajdonságok > Illesztőprogram > Frissités gombra katt.

2013. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Error: A Windows talált illesztöprobramot az ezközhöz, de az nem támogatja a rendszer-e verzióját (Windows 8)

:/ Ez nemigaz. Ha itt nem jó. hát hol máshol? moost akkor feleslegesen ment el rá 40.000 FT? :S Egy hülye vga miatt.. használhatalan azért remélem kerítünk rá megoldást.

2013. jún. 16. 18:56
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor driver magician progival probád megkeresni a drivert, ha azzal sem megy akkor Driveridentifier progival probáld megkeresni. ha egyikkel sem jön össze akkor valószinű hogy windows 8-hoz nincs kompatibilis vga driver, hallotam már én is ilyet hogy win8-hozz nincs kompatibilis driver némely hardver eszközhözz, mivel a windows 8 nál sokan panaszkodnak hogy nem működik ez, nem működik az stb,mert nem csináltak minden hardverhezz windows 8 kompatibilis drivereket, ugyhogy lehet kidobtál 40 ezret feleslegesen, pekhh, van ilyen bonni M:)
2013. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5 válaszolo vagyok: tessék itt van, most látom a Cnet oldalán ott van baloldalt az operation systemnél hogy windows NT-től Windows 7-ig támogatja. TEHÁT MAGYARÚL A WINDOWS 8-AT MÁR NEM TÁMOGATJA. kidobtál feleslegesen 40 ezret ha windows 8.hozz akarod használni,

telepíst vissz a windows 7-et

2013. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5 ,#6 válaszolo voltam: bocsi a link lemaradt:

[link]

2013. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyél egy normál videókártyát és megoldja a problémád
2013. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vegyél*
2013. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!