Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amit az audiocity programmal...

Amit az audiocity programmal mentek el azt hogy tudom mp3-as formátummá változtatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az audiocity programmal mentettem már el egy jó pár számot de nem tudom őket mp3 formátummá tenni, így csak a számítógép játssza le, megpróbáltam az exportálást, de azt írja h nem lehet megnyitni az mp3-enkóder könyvtárat, valaki segítsen

2013. jún. 16. 17:15
 1/7 belapus ***** válasza:
2013. jún. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez az encoder kell az MP3-hoz. Letöltöd és az Audacity beállításainál betallózod, neki, hogy hol találja és már mehet is a móka:

[link]

2013. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, de még mindig azt írja li
2013. jún. 16. 18:38
 4/7 A kérdező kommentje:
*ki
2013. jún. 16. 18:39
 5/7 tabaki ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..


Mellesleg az emlékeim szerint mintha azt is kiírná, mi a teendő. de ki a fene emlékszik rá biztosan? Én ugyan nem, már évek óta mindig LAME társaságában telepítem

2013. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tabaki ***** válasza:
Be is tallóztad? Lehet, hogy elég újraindítani az Audacityt.
2013. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy be is kell tallózni az encoder helyét az Audacitynek...
2013. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!