Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Office 2007 aktiválás varázsló...

Office 2007 aktiválás varázslót ki lehetne kapcsolni valahogy?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze! Aktiváld, és aztán nem jön elő többé!
2013. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

Az Office fizetős szoftver, ezért triviális hogy nincs benne olyan opció, hogy "most kikapcsollak, mert nem akarlak megvásárolni!". :D


Több lehetőséged van, a két legális, hogy megvásárolod az aktiváláshoz szükséges kódot, vagy egyszerűen letörlőd ezt és ingyenes alternatívát telepítesz (Libre Office, Open Office).


A két illegális, hogy letöltesz egy aktivációs hack -et a programhoz, vagy eleve mennyiségi licences változatot telepítesz, amit aktiválni sem kell. Ez utóbbi nem csak jogi oldalról problémás, de a számítógépedet és a rajta tárolt adataidat is veszélyezteted vele.


Akárhogy is döntesz Google a barátod! :)

2013. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ezzel aztán sokra mentem.... elvileg valami dll-t kell felülírni csak nem tudom hogy megy ez pontosan ezért kérdeztem.
2013. jún. 16. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Mért akarsz ennyire illegális programot használni? Töltsd le a LibreOffice-t. Az is egy nagyon jó irodai programcsomag és még ingyenes is.
2013. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. jún. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 P.O.C. ***** válasza:

"elvileg valami dll-t kell felülírni"


És mivel írod felül, mivel helyettesíted? Kiscicával? :D Ezért mondtam hogy aktivációs hack -et kell letölteni, tele van velük a net. Csak rá kéne keresni.

Azt hiába várod, hogy vaki ezt megtegye helyetted, ezen az oldalon tilos olyan anyagot linkelni, ami sérti egy harmadik fél üzleti érdekeit, szerzői jogait.

2013. jún. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tessék, ha hack kell, itt van egy:


www(pont)freeoffice(pont)atw(pont)hu


Ez az EZ Activator nevű program, nekem működött.

2013. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!