Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondjatok olyan programot,...

Mondjatok olyan programot, ami eltünteti az úgynevezett "Surveyeket" az internetről, és úgy veszi mintha megcsináltam volna egyet?

Figyelt kérdés
Amikor le akarok szedni valamit az internetről,folyton bejönnek ezek a Surveyek,amiket teljesítenem kell ahhoz,hogy utána le tudjam tölteni az adott programot.... Pl: Adjam meg a telefon számomat és azután írjam be a kapott kódot a mezőbe.... tehát NEM a hirdetésekre gondolok,amik a weblapokon vannak,hanem ezekre a surveyekre,amik kérnek számot..... Vagy az is jó lenne,ha megmondanátok,hogy egyáltalán ingyenes-e ez a Survey típus,hogy írjam be a kapott kódot..félek hogy venne le pénzt a telefonomról.. (15 ft van rajta,nem akarom hogy jöjjenek a számlák)

2013. jún. 16. 22:59
1 2
 1/12 uno20001 ***** válasza:
Ilyen nincs.
2013. jún. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem.. és ezek a surveyek mennyi pénzbe kerülnek?
2013. jún. 17. 08:02
 3/12 Gulyasarni66 ***** válasza:
XJZ Survey remover. de nem jó az összesre (Nekem is tele van a surveyekkel a f*szom.)
2013. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem tünteti el őket...
2013. jún. 17. 16:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyik sem tünteti el, csak mindig van egy-két okoska, aki szeriont van rá progi, de még senki nem mutatott olyant, ami működne...
2013. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De ezek ingyenesek lennének? Csak mert akkor nem lenne baj ha ottvan... símán megcsinálnám ha ingyenesek lennének.. de jön rá egyáltalán valami számla,ha megcsinálom,vagy von le pénzt?
2013. jún. 17. 17:42
 7/12 anonim ***** válasza:
"Csupán" egy emeltdíjas SMS-t kell küldeni párezer forintért. :)
2013. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Áh tököm kivan ezzel... XJZ Survey remover-t próbáltam,annak a könyvjelzős fajtáját ( az Addon típusa fizetős:S) viszont azt is hiába használom,azt mondja kattintsak a surveyre amit el akarok távolítani majd menjek rá a finishre,de ez sem válik be,mert aztán nem tölti le a fájlt.....
2013. jún. 17. 18:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tűnik fel, hogy mekkora kamu az egész, mikor a remover is ugyan olyan fizetős survey-el van ellátva, mint ami ellen kitalálták??
2013. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az csak az Addon formálya... a Bookmarks(Könyvjelzős) nem kerül semmibe
2013. jún. 17. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!