Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoscape-pel csináltam egy...

Photoscape-pel csináltam egy gif-et, rámentem, hogy mentés, de nem ír ki semmit, nem csinál semmit, miért nem menti el a giffemet? Legalább írna valami hibaüzenetet. Működik minden, de a mentésre nem reagál.

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 10:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy elmenti, de nem látom, hová?? Tiszta ideg vagyok már, fáradtam vele, aztán most lehet el se tudom menteni!
2013. jún. 17. 10:13
 2/9 belapus ***** válasza:
Úgy nézem, alapból a Képek mappába menti, de amikor én a Mentés gombra kattintottam, megkérdezte, hová mentse.
2013. jún. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tőlem nem kérdez semmit, és nem találom sehol :'(
2013. jún. 17. 10:58
 4/9 belapus ***** válasza:
Nálam anigif néven mentette el.Esetleg indíts keresést erre, vagy .gif-re.
2013. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tabaki ***** válasza:

Nekem meg a behozott képek mappájába menti, de szintén rákérdez...

Egyébként minden szabályos? Gif animáció -> Bedobtad a képeket, aztán ugyanennek a képernyőnek a Mentés gombja?

Megjeleníti a Böngésző előnézet megnyomásakor? Ha igen, fél siker, mert a böngésződ jobb egérgombos menüjéből el tudod menteni a képet, tehát legalább el nem vész.

2013. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem jeleníti meg a böngészős előnézetben sem... Azt írja, nem találja a mappát... A képek mentésénél még sosem volt problémám, most csináltam először giffet. Bedobáltam a képeket, látom, ahogy mozog szépen, ahogy szerettem volna, ott van, hogy mentés, rákattintok, ugrik egyet a fejléc, aztán ennyi...

Köszi, hogy írtatok!

2013. jún. 17. 11:32
 7/9 tabaki ***** válasza:
Hanyas verziót használsz? Nem tudok okosat mondani, próbáld meg újratelepíteni.
2013. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbálkozom más progival giffet csinálni. Köszi Nektek!!!
2013. jún. 17. 12:07
 9/9 tabaki ***** válasza:

Van ám sok GIF-mozgató, a PhotoScape nem a világ...

[link]

2013. jún. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!