Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy néz ki egy informatika...

Hogy néz ki egy informatika szóbeli érettségi?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy amikor kihúzom a tételt, akkor azon mennyi információ van egy tételről, csak a cím. Mondjuk annyi van ráírva: "Adatbázis - Kezelés" , akkor mit lehet róla mondani? Mert mondjuk más egy történelem: "Napóleoni háborúk", és akkor elkezdem darálni a napóleoni háborúkat, de ebben az esetben mit kell mondanom? Bekellene mutatnom, hogy mire jó az adatbázis - kezelés, a programot mutassam be, ienek? (Ezt csak egy példának írtam, mert nemvagyok teljesen tisztában a dolgokkal.)

2013. jún. 17. 11:31
 1/2 anonim válasza:
100%

Én holnap fogok menni, de őszintén szólva nem tudok sokat. Annyit tudok, hogy ki lesznek rakva a tételek és húzni kell. A lapon pl. ez van:


TÉMAKÖR: 1. INFORMÁCIÓS TÁRSADALOM

TÉTEL CÍME: A KOMMUNIKÁCIÓ A KOMMUNIKÁCIÓ ÁLTALÁNOS MODELLJE.

Mit tud a kommunikáció fogalmáról, fajtáiról?

Ismertesse a kommunikáció általános modelljét és alapfogalmait!

Mik a mai információs és kommunikációs technológiák?

Ismertessen egy valós folyamatot a kommunikációs modell alapján!


Kapsz rá fél óra felkészülési időt. Aztán a gépen is kell bogarászni valamit (tömörítés, e-mail küldés, víruskeresés, könyvjelző beállítása...). Ezekből kérni fognak néhányat, te megcsinálod meg szépen elmagyarázod utána rizsálsz a tételről egy sort. Vannak kulcsszavak amiket bele kell foglalni. Ha 4 percben elmondtad akkor az se probléma, de még kérdeznek néhányat. Max. 15 percig lehetsz bent. Ennyit tudok. :|

2013. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tökéletes, köszönöm, mellesleg én is holnap megyek :)
2013. jún. 19. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!