Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell a XJZ Survey...

Hogyan kell a XJZ Survey remover -nek a Bookmarklet (Könyvjelzős) típusát használni?

Figyelt kérdés
Megcsináltam mindent amit kért,láthatóvá tettem a könyvjelzőket és hozzájuk adtam a XJZ Survey remover-t,majd ahol találtam Survey-t,ott rákattintottam a XJZ Survey remover-re a könyvjelzőknél,viszont kiírt valamit,amit leokéztam,majd újra kiírt valamit,hogy kattintsak a mezőkre majd ha végeztem mennyek a Finish-re a bal felső sarokban... nah most mégis hova kell kattintanom hogy teljesítsem/kiiktassam a surveyt?

2013. jún. 17. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszem a másik kérdésben megtárgyaltuk...
2013. jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem,nem tárgyaltuk meg...viszont örülnék ha TE nem spammolnál ide..
2013. jún. 17. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Mi a problémád??


Nem tetszik a válasz, hogy nincs ilyen program. Ennyire értetlen vagy. Ha lenne működne, de látom nehéz a felfogásod. Kíváncsi leszek, mennyi használható válaszod lesz...

2013. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

Akkor ajánlom neked ezt a linket:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__36..


Figyelmesen olvasd el a 100%-os válaszokat. Mind azt írja amit én is. A hócipőm tele van az ilyenekkel, akik bunkóznak ha nem tetszik nekik a válasz, ami az igazság...

2013. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ÁÁáááááááááááá!!!! Komolyan,egy ilyen nap után annyira lefárasztasz! Megkértelek,hogy ne spamolj ide nekem,erre fel rögvest +2 Választ írsz ,ami nem is érdekel.Ez a kérdés nem arról szól,hogy Van-e vagy nincs ilyen program. És még nekem értetlen a felfogásom,de tényleg... És annak is örülnék,ha megmondanád,hogy hol bunkóztalak én le téged,vagy hol mondtam neked bármi sértőt is. "Nem tetszik a válasz, hogy nincs ilyen program." Ez nem válasz egy olyan kérdésre hogy "Hogyan kell használni..." Ennyi erővel már "Mennyi az idő? -Alma"....... és arra szeretnélek kérni,ha bármi mondandód van,ezen túl ne ide,hanem nekem,személyes,privát üzenetbe küldd el.Nem akarom azt látni,hogy mikor kicsit megörülök,hogy valaki értelmes ember válaszol nekem a témával kapcsolatban,azt lássam végül meg hogy még egy előző témához kapcsolódó tárgyat feszegetnek...teljesen lehangol..
2013. jún. 17. 20:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!