Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom eltávolítani a...

Kkovax38 kérdése:

Hogyan tudom eltávolítani a Google Crome -ot Win7/64 esetén a számítógépemről?

Figyelt kérdés

Google crome (v. 27.0.1453.110m) lassú akadozik. W7/64.

Szerettem volna eltávolítani a szokásos módon, Vez.pult-Google crome-eltávolítás. Nem engedi az eltávolítást,

hibaüzenet: Zárjon be minden crome ablakot és próbálkozzon újra. Minden ablak be van zárva, és mégis ugyanezt az üzenetet kapom, még az újraindítás után is. Hogyan tudom törölni a crome-ot, hogy vadonat új verziót tehessek

helyette. Minden megoldást és javaslatot előre köszönök.



#Google Chrome #crome eltávolítás
2013. jún. 17. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
tedd fel az Uninstalltool nevű programot és próbáld meg azzal! :)
2013. jún. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ccleaner, bal oldalon: Eszközök, megnyitod, jobb egérgomb a Chrome sorára, Eltávolitó lefuttatása.

Ha meg akarod őrizni a Könyvjelzőidet, akkor ha kérdez az újratelepítésnél, ezt jelöld be.

2013. jún. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ha nem engedi eltávolítani, ezzel kényszerítheted is. Kitörli a bejegyzéseket a registry-ből, és megkeresi a gépen maradt fájlokat.

2013. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Belemész startmenü->vezérlőpult->Programok->programok és szolgáltatások és ott kiad egy listát megkeresed a google crome-ot és mellete ottvan h eltávolítás.
2013. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!