Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltétlenül újra kell telepíte...

Feltétlenül újra kell telepíteni a gépet ha kicserélem a procit?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
XP esetében nem egy hátrány, ha újratelepíted. A Win7 már különösebb probléma nélkül kezeli akár a komplett hardver cserét is (tapasztalat).
2013. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell. Én a mostani procimat használtan vásároltam egy boltban, és ott ingyen csináltak egy BIOS frissítést az alaplapon.Bár nem biztos, hogy nálad is kell frissíteni. Ha mégis akkor ezt feltétlenül szakemberre bízd... mert nagyon ellehet rontani...
2013. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%

Ha másabb még ha kis mértékben is akkor igen mert a két proci vezérlő szoftvere ütközhet emiatt, és nem működne megfelelően.

A win 7-nél sem árt egyébként, de az valóban már jobban kezeli ezt, és nem olyan sürgős, de ott sem árt újratelepítést csinálni.

2013. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A Win7 már különösebb probléma nélkül kezeli akár a komplett hardver cserét is"


kicserélem a vinyót azt lássuk milyen jó is ez a win7XD

2013. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én XP-vel is csináltam egy komplett hardver cserét és tűrte is, csak lusta voltam drivereket keresni hozzá, magától meg nem talált (de nem is érdekelt). Volt egy bedöglött 13"-es Toshiba netbook-om, amin még Windows XP futott és annak a vinyóját raktam át a Samsung 300E notimba, aminek a vinyója haldoklott. Elindítottam a az XP-t és futott is stabilan, csak nem talált egy rakás driver-t. De ahhoz, hogy mindent lementsek egy külső vinyóra, majd felrakjak a gépre egy modernebb OS-t, nem kellett sem NIC -; sem GPU -; sem pedig chipset driver.
2016. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!