Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tehetnék a képeimre egy...

Mivel tehetnék a képeimre egy kis feliratot, hogy lássák hogy az enyém, ne lopják?

Figyelt kérdés
Olyan programra vagy valamire lenne szükségem, amivel nagyon egyszerűen rá tudom tenni a képre a fotós nevem. Pl. olyan elképzelésem van, hogy alul egy kis csík, ami kissé átlátszó, hogy a képet ne takarja, és a szélén a fotós nevem. De az is jó, ha simán a kép sarkában ott van. A lényeg, hogy ingyenes legyen, lehetőleg magyar, csak erre szeretném használni, szóval valami kis egyszerű programocska, és néhány kattintással meg lehessen csinálni. Nem szeretnék minden egyes képen szórakozni a beállításával. Egyen megcsinálnám, és a többire azt raknám rá. Ezt mivel lehetne?
2013. jún. 19. 16:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként van photoshop cs5 a gépemen, biztos azzal is lehet, de nem tudom azt a programot kezelni. Ha viszont elmagyarázná valaki, hogy ott hogy kell, vagy mutatna egy videót, az is megfelelne. De ahogy fent írtam, egy teljesen más kis program is jó.
2013. jún. 19. 16:06
 2/3 anonim ***** válasza:

XnView, Irfaview ingyenes, tud magyarul, tud vízjelezni és több fájlon ugyanazt a műveletet elvégezni.


Bár aki el akarja a képedet lopni az egyszerűen levágja a szélét és ott lesz a tiszta kép.

Két szélsőséges megoldás van ami biztos: vagy csúnyává teszed a képet azzal hogy a közepére rakod a vízjelet, vagy nem osztod meg a neten. A többi megoldás csak félmegoldás.

2013. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs, nem láttam a választ, van Photoshopos megoldás is (ha esetleg csak arra használod hogy rárakj pár szűrőeffektet a képre, akkor annál többre lesz szükség):


Photoshopban kötegelt képfeldolgozásra van lehetőséged úgy, hogy minden lépést egy műveletsorban (Action/művelet) rögzítened kell (kép megnyitása, szöveg létrehozása, formázása, pozicionálása, mentés, kilépés) egy képen, majd ezt az elmentett műveletsort tudod alkalmazni egy forrásmappából beolvasott képeken amiket egy célmappába menthetsz ki. Ez a megoldás eléggé összetett, hiszen minden lépést neked kell előállítani, rögzíteni majd azokat alkalmazni.

2013. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!