Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb: Windows XP...

Melyik a legjobb: Windows XP SP1, SP2, SP3. Professional, vagy XTreme?

Figyelt kérdés
, Melyiket töltsem le, és letöltöm és telepítem akkor hang lesz, vagy valami driver kell hozzá,mert nekem most a Windows 7 van telepítve és nekem a kopjuterhoz adtak CD-t amin rajta van a driver a hangra, de az a windowsxp-re is jó lesz vagy külön lekel tölteni hozzá?, segítsetek mert még nem volt nekem windows xp és nem tudon hogy melyik a jó vagy a rossz

2013. jún. 19. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
minek neked a zikszpé ha még addig nem is volt??
2013. jún. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hypno ***** válasza:

Nem akarlak bántani, de ezzel a felkészültséggel egyedül ne vágj bele egy Windows telepítésbe.

Egyébként kezdetben volt a Windows XP és annak különböző változatai. (Home, Prof, stb.)

Azután időnként kiadtak hozzá javításokat és amikor több javítás jött össze akkor szervízpakkokat. Szám szerint hármat SP1, SP2 és SP3.


Bővebben itt: [link]

2013. jún. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért kell nekem az XP mert azt mondták nekem hogy ilyen gyenge kopjuterba az megy
2013. jún. 19. 23:40
 4/4 anonim ***** válasza:

xp sp3 performance edition


[link]


sajna csak angol verzaban keszitettek....

2013. jún. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!