Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak engem idegesít fel az...

Csak engem idegesít fel az Arctic Combatban a rohadt béna játékosok? Esetleg van a játék készítőijeinek valami elérhetőség, ahova lehet írni tippeket?

Figyelt kérdés
Most komolyan. Feljön, 0 embert öl meg, és 23 hal meg. Az ilyen minek játszik? Nem értem, miért nem kezd el játszani egy single palyerrel addig, amíg legalább megtud ölni valakit. Van valami elérhetősége az Arctic Combat készítőijeinek? Szeretnék nekik írni ezzel kapcsolatban, hogy ne engedjék össze a tök bénákat a kicsit jobb játékosokkal.

2013. jún. 20. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
neked nem mindegy hogy mennyit öl?ő is szeretne szórakozni ahogy te is.csak neki nem megy olyan jól.
2013. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de gondolom ezek ilyen 9 évesek
2013. jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kit érdekel h hány éves?!


te se pro-ként kezdted...

2013. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én sem proként kezdtem, de nem rögtön a multival kezdtem direkt ezért. És azért nem mindegy, mert amiért sokszor meghal, ellenfél csapat ebből ebben a játékban kapásból 230pontot kap pluszba, plusz az assistok. Ebben a játékban ez sok. Ezért van az az ötletem, hogy mivel úgyis vannak szintek a játékban, szint szerinte engedje a játékosokat játszani.
2013. jún. 20. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!