Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képlopó program érdekelne, de...

Képlopó program érdekelne, de melyikkel lehet úgy leszedni a képet, ha nem látszik az egész a képernyőn?

Figyelt kérdés

Egérrel lehet jönni menni az ablakba és úgy lehet pásztázni a képet, tehát nem lehet egybe látni, remélem érthető :) erre van megfelelő képlopó program?

Képernyőre találtam programot, de ami a teljeset leszedi olyat nem.

Köszi!


2013. jún. 20. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami görgetni tud? A jobbak tudnak, nálam mostanában a FastStone Capture jött be, néha még két irányba is tudja görgetni.
2013. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azzal is csak az akutálisan látható részt tudom leszedni, vagy melyik ikonra kéne menni amúgy, mondjuk próbálgattam már, de akkor is csak a képernyő jelent meg a szerkesztőjében.
2013. jún. 20. 13:30
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó lesz az általad ajánlott FastStone Capture több darabban meg tudom oldani, aztán összeillesztem :)
2013. jún. 20. 18:21
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

amelyiken ott a lefelé nyíl a film ikon mellett


én több programmal is próbálkoztam, amelyek tudtak görgetni, de nem mindegyik tudott minden böngészőben


sajnos a mostani sem tud néha az operában néhány webhelyen

2013. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!