Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha az Inkscapebe beállítom a...

Ha az Inkscapebe beállítom a színátmenetet (pl. Radial gradient) miért nem marad meg ha elmozdítom a rajzom?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem értem, hiszen nyomok rá ctrl+Gt, szóval csoporttá teszem őket, elivleg ilyenkor minden fix, de az a nyavalyás színátmenet nem marad ugyanolyan. Valami ötlet, jó tanács?

2013. jún. 21. 12:12
 1/8 tabaki ***** válasza:

Melyik verziót használod? Nekem úgy tűnik, hogy a mostanival működik, ha csoportosítom, ha nem:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tabaki ***** válasza:
Jut eszembe: Miért nem magyarul használod a programot? Nem volna kényelmesebb?
2013. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Inkscape 0.48.2

Szerintem könynebb kezelni az angol programot, például ha tutorialokat, vagy külföldi grafikai oldalakat böngészek csak előny.

Ha csak egy színt használok nincsen gond, amint több színt használok, és áthelyezem a rajzot, elváltozik a szín.

2013. jún. 21. 18:15
 4/8 tabaki ***** válasza:

Nem tudnál küldeni egy ilyen ábrát, hátha valamit ki tudok okoskodni belőle?

tabaki@uw.hu

2013. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, holnapra készítek egy kis montázst, hogy mire gondolok. Köszi :)
2013. jún. 23. 12:59
 6/8 tabaki ***** válasza:
Várom. Nekem azóta se jött elő efféle, de épp ezért gyanakszom, hogy valamit én nem értettem meg.
2013. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2013. jún. 24. 17:21
 8/8 tabaki ***** válasza:
Ha drótos neten leszek, megnézem, most leszívná a kártyám.
2013. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!