Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az oka a Windows Intéző...

Unit88 kérdése:

Mi az oka a Windows Intéző random Runtime Error-jának és hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Volt az ATI driverekkel egy kis problémám (uninstall-nál kaptam egy BSoD-t és csak akkor működött a gépem ha visszaállítást alkalmaztam) de azt sikerült megoldanom, de azóta random kiírja, hogy "This application has requested the runtime to terminate it in an unusual way" itt csak Ok-t tudok nyomni miután kiírja, hogy a Windows Intéző leállt, és elkezd hibakeresni, utána (ha mégsét nyomok) újraindul. Windows 7-es op.rendszerem van. Nem vészes a proléma, csak rendkívül idegesítő.

2013. jún. 22. 14:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Az eseménynaplóban azt írja a hibát okozó modul: msvcrt.dll
2013. jún. 22. 21:26
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha a runtime errornál nem nyomok ok-t akkor nem történik semmi és tudom folytatni a dolgaimat, csak ott marad az ablak a háttérben
2013. jún. 23. 12:15
 3/3 csacsi2 ***** válasza:

Valamelyik program felülírta a msvcrt.dll-t ami problémás.

helyre kell állítsd.

1.) Parancssorból védett fájlok helyreállítása(futtatásba: cmd)

sfc /scannow

Szükség lesz a win telepítőlemezére.


Ha nem oldaná meg akkor frissítsd le a Microsoft Visual C++ 2010 -et.


2.) telepítő lemezről kibontva, felülírva.



A művelethez rendszergazdai jogok szükségesek.

2013. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!