Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Utorrent miért kapcsolja...

Az Utorrent miért kapcsolja szét a netem?

Figyelt kérdés
Az utorrentem mikor töltök nagyon sokszor ledobja a netem mindenféle ok nélkül és nem tudom miért. Szerintetek mi lehet a probléma és hogyan orvosolható? annyiszor ledob hogy ami lejönne fél óra alatt az kb 2 órába telik...

2013. jún. 22. 20:09
 1/5 Felr ***** válasza:

gyöngö az intörnötöd :)

Gyenge az interneted.És egy erősebb net segíthet

2013. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ember eddig semmi gond nem volt:D sőt eddig csak 5mb netem volt most meg 10..
2013. jún. 23. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem haldoklik a routered véletlenül? Nem bírja mondjuk a csomagok sokaságát és ezért esel le. Hm? Próbáld ki anélkül, vagy egy frissebb modellel.
2013. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Torrent által generált hálózati forgalom nagyon megterhelő a router számára, néha nekem is előfordul, hogy kb lefagy tőle.

Próbáld meg, hogy korlátozod a letöltési- és főleg a feltöltési sebességet, valamint az egyidejű kapcsolatok számát. Illetve nekem anno SMC routernél az jelentette a megoldást, hogy a SYN timeout értékét levettem router felületén.

2013. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az egyidejű kapcsolat számának korlátozása bevált.:) köszönöm!
2013. júl. 15. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!