Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wifi illesztő program?

Wifi illesztő program?

Figyelt kérdés
Vettem egy használt laptopot van benne wifi, de nem csatlakozik azt írja nincs telepítve az illesztő program. Már telepítettem netről mindent amit lehet,de nem vagyok előrébb. Ötlet? Win xp van rajta és nem a legújabb gép, de nem ez a fő gond hanem a wifi.
2013. jún. 22. 22:08
 1/4 Lajos54 ***** válasza:
Az Eszközkezelőben nézd meg, felismeri-e a Wifi eszközt, ami be van építve a gépbe. Ha nincs is telepítve hozzá illesztőprogram, akkor is megjelenik, csak meg van jelölve, hogy nincs telepítve. Ha szerencséd van, kiírja a típusát, ahhoz keressél megfelelő programot. De az is megoldás, ha a laptop típusa alapján keresel (például a gyártó honlapján), biztosan találsz valahol hozzá.
2013. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felismeri ki is teszi a wifi jelet a tálcára de egy piros x van rajta. Próbálkozok tovább. Köszi
2013. jún. 23. 09:11
 3/4 Lajos54 ***** válasza:
A piros x azt jelenti, hogy le van tiltva. Kattints rá jobb egérrel, és engedélyezd!
2013. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jobb klikkre konfigurációt kér. Megadom neki a jelszavat de b*szik csatlakozni. Nem bírom...
2013. jún. 23. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!