Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asus p4c 800-e Delux alap...

Kuplung30 kérdése:

Asus p4c 800-e Delux alap lapom van. Hogyan tudnék Hangot rá tenni?

Figyelt kérdés
A minap telepítettem rá win xp-t. Az lenne a gondom, hogy sehogy sem tudok rá hang drivert tenni. Ac97 fel telepíti de utána semmi!! Olyan mint ha nem is csináltam volna semmit. Média vezérlő eszköznél egy(!)-jel van. A másik kérdés a RAID itt egy (?)-jel van ezt sem tudom meg csinálni. [link] Innen szedtem le a dolgokat de kicsomagolásnál azt írja hogy nem jó a formátum vagy hibás a program. Aki tud segíteni légyszíves érthetően! Köszi

#nincs hang #RAID vezérlő #ASAUS P4c Delux alaplap
2013. jún. 22. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Van rá egy menüpont "AUDIO"

2013. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,le is töltöttem de amikor kicsomagolnám akkor nem engedi amit innen szedek le kb. azt írja,hogy hibás vagy ismeretlen a fájl típus. Ac97-et fel telepítettem már de olyan mint ha semmit nem csináltam volna.
2013. jún. 22. 23:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert ehhez nem az AC97 kell.
2013. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Winrar alkalmazást tölts le a gépedre.

[link]

2013. jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindjárt meg is próbálom amit javasoltál. Egy másik kérdés: Amikor be kapcsolom a gépet és tölt be akkor ki ír egy olyat,hogy nincs BIOS és utána F1-et kell nyomnom,hogy tovább lépjen és minden megy rendesen. Valami el van állítódva a BIOS-ban?? Ha igen,mit kell csinálni? (Értékelni fogom válaszaidat)
2013. jún. 23. 09:42
 6/9 Lajos54 ***** válasza:

A második kérdéshez:

A gép órája pontos időt és dátumot mutat? Mert ha nem, akkor valószínűleg le van merülve az alaplapi elem (CR 2032). Ilyenkor szokott a BIOS mindent elfelejteni.

2013. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Lajos54

Igen jót mutat pontosat...Valahol olvastam,láttam erre meg oldást de akkor még nem foglalkoztam vele. Most mivel a hang meg oldódott így már csak ez maradt.

2013. jún. 23. 11:00
 8/9 A kérdező kommentje:

Bp955

köszönöm a segítséget!

Van hang,BIOS-ban kellett állítani 1 apróságot és le szedni a megfelelő Sound max-ot és láss csodát van hang. :))

Ha tudnál segíteni a másik kérdésben az is jó lenne. (Értékelés meg volt)

2013. jún. 23. 11:12
 9/9 A kérdező kommentje:
Kérdéseimre meg találtam a választ itt a gyakori kérdésekben. Mindenkinek köszi a segítséget!
2013. jún. 23. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!