Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok pps fájlokat megnyit...

Nem tudok pps fájlokat megnyitni! Miért?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy fel van telepítve a Microsoft Powerpoint 2007 Viewer!Ha töltök le pps fájlokat nem tudom megnyitni...Ha rámegyek arra hogy megnyitás nem csinál semmit pedig fel ismeri a fájlt mert ott van a kis PP ikon.Aztán gondoltam hátha jobb lesz ha letöltöm.Letöltöttem kiválasztottam a letöltési listából és úgy se nyitotta meg.Letöltöttem az Openoffice 3.2-t majd a 3.0-t is de egyikkel se ment!Mi lehet a baj?(XP-m van és nem csak a pps fájlokat van így hanem a ppt vagy a pptx vagy a ppsx stb.)

2013. jún. 23. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

nem e az év a baj ?

arra gondolok,hogy te 2007-es progid ,nem tud mit kezdeni, a 2003-as power-pointal készült pps-el ?

2013. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom akkor rakjam fel a 2003-at is?
2013. jún. 23. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem működik a régebbi is 2007el?Eggyáltalán van office?
2013. aug. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!