Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt hogy csinálja? Valaki...

Ezt hogy csinálja? Valaki eltudná magyarázni?


2013. jún. 23. 20:23
 1/5 uno20001 ***** válasza:
Mit?
2013. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Körbeszalad a terepen és "összehúzza" a szörnyeket. Az összes rejtözködő zombi előkúszik, meg az idézős-hányós zombi-anyuk elkezdik a zombi sorozatgyártást. Aztán ha már szépen összegyűltek, akkor mehet a tarolás komolyabb fegyverrrel. Amúgy mi a kérdés? :)
2013. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mp 10en van. Egyszer sem hal meg, még csak meg sem sérül. Piszok gyorsan nő az xpje egy adott terepen. Lenyűgöző.
2013. jún. 24. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokmilliárd goldosos (vagy párezer dolláros) felszerelés. Sok élet masszív élettöltés és nagy sebzés. A leach magas sebzés mellett elég jól tölt. Meg nem marad egy helyen sokáig, így a lassú ellenfelek (pl zombik) érdemben még le se tudnak csapni rá. Azért amikor egy picit kimarad egy ütem és megáll, akkor látszik, hogy meg-megzuhan az élete. Azért én mégis inkább barbárt csinálnék és nem ilyen pörgő-forgó easter-egget,. Viccnek épp jó, de ha komolyan gondolták, akkor nagyon elbökték ezt a "mindenen áthaladó" ww skill rúnát és a minden határ nélkül fenntartható "yetit" (wotb).
2013. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Life Steal miatt látszik úgy, hogy nem sebződik.

Mivel a tornádói szinte folyamatosan sebzik a szörnyeket, így folyamatosan kap hpt.

Amúgy csak egy kicsit néztem bele, és pont meghalt (4:32-nél).

2013. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!