Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of Duty: Price életkora,...

Call of Duty: Price életkora, rendfokozata?

Figyelt kérdés

Captain Price szerepelt a II. világháborús CoD 2-ben. Nem tudom, hány éves lehetett ekkor, mondjuk 20. Ebben az esetben az 1920-as évek elején született. Szerepelt a 2016-ban játszódó CoD MW3-ban is, ezek szerint ekkor kb. 95 éves volt?

Másik: a CoD 2-ben Price már százados (Captain) volt, a CoD 4-es csernobili küldetésnél viszont csak hadnagy (Lieutenant). Hogy van ez?



2013. jún. 23. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Úgy hogy a kettő Price-nak köze nincs egymáshoz mert az egyik egy sima katona volt míg a másik brit különleges osztagos a másik pedig a rang azért megy fel mert előléptetik!
2013. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy lefokozták, mert vietnámban annyira beszívott, hogy hátulról lovagolt meg egy orángutánt!


Esetleg el tudom képzelni, hogy több Price nevű ember is létezik, de erre nincs konkrét bizonyítékom, mert én csak egyet ismerek.


Szerintem ne agyalj ilyesmin. Ez egy összekacsintás a programozók részéről, hogy legyen egy ismerős karakter a játékban.

2013. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Azt olvastam, hogy a CoD 2-es Price-nak a fia a CoD 4/6/8-as Price.
2013. jún. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jah lol a fia aki ugyanúgy néz ki mint az apja még a bajusz is... Hát ez kész xD Amúgy meg ez egy játék... Price már 135 alkalommal felrobbant, lezuhant már legalább 2 millió golyót bekapott érted... A kora is van vagy 100 mert a CoD2 ben bőven túl volt a 20 as évein... Egy a biztos az öreg egy igazi hős járna már neki jó pár érem :D:D
2013. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

COD2-es Price-nak a fia a COD4-es Price és ha figyelnél mielött elkezded a chernobyl-i küldetést kiírja, hogy 15 évvel ezelött és akkor mwég Lt. volt a rangja. Egyébként Lefteant nem Lieutenant hanem hiszed játszd újra a pályát! Mert Macmillan

Lefteantnak szólítja

2014. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!