Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kék keret az ikonok körül és...

Kék keret az ikonok körül és gagyi felbontású gyorsinditó ikonok (? )

Figyelt kérdés

[link]

Mint a képen is látszik az ikonok körül kék keret van meg a tálcán a gyorsinditó ikonoknak elég rosz a felbontása , tegnap vettem észre hogy ilyen gondoltam ujra inditás után megoldódik , de még mindig ilyen.

Nem tudom mi okozhatta , azóta semmmilyen program nem lett telepítve , vírus se lehet mert védett gép.

Valaki tudja hogy lehet rendbehozni?


2013. jún. 24. 09:32
 1/7 Lajos54 ***** válasza:

XP-re le tudom írni a beállításokat, úgy emlékszem a Win7-re is hasonló (ha jól nézem, nálad az van).

Jobb katt az asztal üres felületén, majd Tulajdonságok, ott a Megjelenés végül a Hatások. E két utóbbin lehet sok mindent állítani az ikonokra vonatkozóan.

2013. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A Hatásoknál énis próbáltam de ott semmi ilyet nem találtam.

És amúgy XP-m van vista kinézettel.

2013. jún. 24. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult -> Rendszer -> Speciális rendszerbeállítások -> Speciális -> Teljesítménybeállításoknál Beállítások gomb -> Vizuális -> Legjobb megjelenés rádiógomb -> OK -> OK
2013. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy XP-d van, akkor Start -> Vezérlőpult -> Rendszer -> Speciális fül -> Teljesítménybeállításoknál Beállítások gomb -> Vizuális -> Legjobb megjelenés rádiógomb -> OK -> OK
2013. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem segített , még mindig olyan :/
2013. jún. 30. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ezt: [link]
2013. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezzel a tálca ikonok megjavultak de az asztali ikonoknál még mindig kék háttér van :/
2013. júl. 4. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!