Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy videóm és HDba kéne...

Van egy videóm és HDba kéne alakitani mivel lehetene ezt?

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Javítsatok ki ha tévedek, de én úgy tudom hogy ha valami nem HD-ban lett felvéve akkor abból nem tudsz HD-t csinálni. Vannak programok amivel minimálisan lehet javítani a videók minőségén, de a 5 mp-es telefonoddal felvett szemcsés remegős videóból nincs az a program ami kristálytiszta HD anyagot varázsol.
2013. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

HD formátumot tudsz csinálni, pl. Avidemux-al. Először átméretezed úgy hogy valamelyik oldala elérje vagy az 1280-at, vagy a 720-at. Természetesen amelyiket hamarabb tudod azt hagyod meg. Majd a másik oldalhoz adhatsz fekete csíkot amíg nincs meg az 1280X720-as kép.

A következő szűrőket használd: Resize, Add black borders

2013. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom
2013. jún. 25. 08:58
 4/5 A kérdező kommentje:
csak nem tudom hol vannak ezek
2013. jún. 25. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Válassz ki egy video formátumot. Kattints a Copy ablak melletti kis négyzetre. Válassz ki egy formátumot, pl. MPEG-4 AVC. Az audionál is pl. AAC. Majd Klikk a Filters-re.

A View - Pre view Mode - Output -ra legyen állítva , így láthatod, hogy mit csinálsz....

2013. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!